Dostáváte zaměstnanecké benefity?

Jazykové kurzy díky benefitům

Učte se jazyky za benefity

zaměstnanecké poukázky Sodexo

Hradí Vám zaměstnavatel jazykové kurzy formou benefitů? U nás můžete uplatnit poukázky, které dostáváte od zaměstnavatele nebo můžete zaslat objednávku přímo z on-line systému.

Na vybraný jazykový kurz Vám samozřejmě vystavíme i klasickou fakturu, stačí dodat kompletní fakturační údaje (jméno a příjmení studenta/studentky, název a adresa firmy, IČ, DIČ).

Naše jazykové kurzy a individuální výuky lze platit benefity Edenred, Sodexo Passy, tj. zaměstnaneckými benefity = Sodexo papírovými poukázkami: Flexi Pass, Rodinný Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass, Fokus Pass.

poukázky sodexo poukázky sodexo poukázky sodexo poukázky sodexo

Uplatnit se dají také zaměstnanecké benefity od společnosti Benefit plus. Stačí nám zaslat objednávku přímo z on-line systému, kde uvedete jméno, příjmení + jazykový kurz nebo individuální výuku, o které máte zájem.

My Vám už pak pouze pošleme potvrzovací e-mail o přijetí a nástupu.zaměstnanecké benefity na vzdělávání Jazykové kurzy a výuku je možno financovat také prostřednictvím dalších dárkových či výherních certifikátů, slevovými poukázkami, které vám věnují vaši blízcí, zaměstnavatelé či obchodní partneři.

Při platbě zaměstnaneckými benefity nelze uplatňovat aktuálně nabízené slevy.

Platbu benefity nelze běžně uplatnit na individuální výuky, kalkulace pro miniskupiny a firemní výuku (výjimkou je předchozí individuální domluva a cenová kalkulace).

Pro zjištění Vaší momentální pokročilosti nezapomeňte absolvovat on-line rozřazovací test zde.

Proč uplatnit benefity v naší jazykové škole?

  • pokud máte určitý limit benefitů, přizpůsobíme délku kurzu Vašim možnostem
  • také se můžete domluvit např. s kolegou a výuku si objednat dohromady za “poloviční” cenu
  • potřebujete-li benefity vybrat do určitého data, můžete si u nás kurz objednat a uhradit, ale s výukou začít třeba až v dalším semestru (nejpozději do 12 měsíců od platby)
  • platbu benefity můžete využít i pro úhradu jazykových kurzů rodinných příslušníků

V případě, že máte pochybnost, zda přijímáme zrovna Vaše poukázky, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo osobně na adrese Moravské náměstí 4, Brno (tel. 734 443 8080) a Vinohradská 184, Praha (tel.: 733 37 32 32). Rádi se Vám budeme individuálně věnovat.