Výuka jazyků a jazykové kurzy

Studium pomocí klasické i speciální Callanovy metody

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Výuka a kurzy
Praha

Výuka a jazykové kurzy v Praze. Studujte angličtinu, španělštinu nebo češtinu pro cizince. Připravíme Vás k mezinárodním zkouškám nebo ke státnicím.

Chci studovat v Brně

Výuka a kurzy
Brno

Výuka a jazykové kurzy angličtiny, španělštiny a italštiny. Pomaturitní studium angličtiny se statusem studenta. Díky Callanově metodě Vás rozmluvíme.

Chci studovat v Brně

On-line výuka
jazyků

Vyhovuje Vám výuka doma u kávy? Máte jasné představy, co potřebujete zlepšit a co na Vás funguje? Učte se s námi cizí jazyky on-line odkudkoliv. Rozmluvíte se.

Chci studovat on-line

Kariéra v JŠ
Amigas

Chcete pracovat jako lektor/lektorka? Nové vyučující přijímáme v průběhu celého roku. Důležitá je výborná znalost jazyka a schopnost předávat své znalostí druhým.

Chci učit jazyky

Jazykové kurzy v Praze a v Brně

Prezenční i on-line výuka – 4x rychlejší studium jazyků

Angličtina, španělština, italština a čeština pro cizince, to jsou jazykové kurzy v Praze a v Brně ve kterých se naučíte mluvit a porozumět pomocí unikátní konverzační Callanovy metody. Rozmluvíte se a budete nadále rozšiřovat svou slovní zásobu na vyšší úroveň komunikace.

Výuka jazyků v jazykové škole AmigasCallanova metoda výuky je intenzívní komunikační metoda, kterou se naučíte mluvit až 4x rychleji, než v klasických kurzech. Je to však jen na Vás. Naše kurzy jsou ranní, dopolední, odpolední i pozdně odpolední. Vybere si každý. Otevíráme i různé úrovně znalostí toho kterého jazyka.

A kde, že Vás to naučíme? V Praze a v Brně v jazykové škole AMIGAS, kde se studentům věnujeme již přes 20 let. Učit Vás budou zkušení lektoři a lektorky, kteří jsou i nadšení cestovatelé se zkušenostmi s různými nářečími. Máme i rodilé mluvčí pro výuku angličtiny a španělštiny v Praze a Brně. Česky Vás naučíme mluvit v Praze.

V jazykové škole AMIGAS Vás jazyky skutečně naučíme.

Jazykové kurzy angličtiny v Praze a v BrněProniknete s námi nejen do gramatiky, systému fungování daného jazyka, ale budete umět používat formální i neformální fráze. Zbavíte se strachu z mluvení a bez větší námahy si prohloubíte slovní zásobu. Bez stresu a bez domácích úkolů. Naučíte se reagovat na nejrůznější situace a také poznávat mentalitu a zvyky jiných zemí.

Mezinárodní jazykové zkoušky nebo státnice s námi zvládnete. V kurzech angličtiny Vás připravíme na bezproblémové složení britských mezinárodních zkoušek Cambridge English: Key (KET), Preliminary (PET), First (FCE) i Advanced (CAE). V kurzech češtiny pro cizince zvládnete přípravu na státní jazykové zkoušky různých úrovní.

On-line výuka jazyků

On-line výuka angličtiny a španělštiny PrahaZalíbilo se Vám studium přes počítač, mobil nebo tablet? Nechcete ztrácet svůj čas cestováním do školy a zpět, ale raději zapnete počítač, uvaříte si čaj a strávíte hodinu studia u obrazovky s příjemnou a šikovnou lektorkou?

Výhodou této formy studia je nejen ušetřený čas, vyhovující termín, ale i možnost přizpůsobení náplně, formy a tempa výuky přesně podle Vašich představ.

Stačí zadat požadavky a my se již o vše postaráme. Formulář k vyplnění naleznete zde.

[pdf-embedder url=”https://amigas.cz/wp-content/uploads/2023/10/Pomaturitni-studium-Praha-Amigas-c.pdf”]