Začátečníci

Čtete například pojišťovnu Generali s “G”, německy platit “zahlen” se “z” nebo španělsky Mallorca s “l” ? Pak asi budete začátečníci. Naučíme vás správně vyslovovat a číst mnohokrát nelehká slovíčka, porozumíte základům gramatiky, vybavíme vás základní slovní zásobou (600-800 slovíček) a budete bez problémů komunikovat na běžná témata každodenního života.

Po absolvování tohoto kurzu se zcela určitě neztratíte na letišti, s přehledem si objednáte kávu či ubytování, poradíte cizinci, jak se dostat do nejbližší internetové kavárny, strávíte s přáteli příjemné dny prohlídkou muzea nebo vinného sklípku.

Falešní začátečníci

Stále nemáte odvahu přihlásit se do pokročilejších a máte pocit, že jste se za ty roky nic nenaučili? Vyvedeme vás z omylu. Tentokrát už nebudete znovu začínat, ale pojedeme dál a to pěkně svižně.

Prohloubíme vaše znalosti gramatiky, rozšíříme mnohonásobně slovní zásobu (1000-1100 slovíček) a dodáme vám sebevědomí v konverzaci na běžná témata. Nejen, že si s klidem objednáte kávu, ale vyberete si z jídelního lístku třeba krevetky s česnekovou zálivkou a jihoafrické bílé víno.

Mírně pokročilí

Přeložíte větu jako “Tvé oči září” tímto způsobem “Your eyes are September?” Nebo “Seděla na mezi” – “She was sitting on between”? Budete pravděpodobně mírně pokročilí. Zaměříme se na konverzaci, na procvičení formálních i neformálních frází (1400-1500 slovíček), zdokonalíme výslovnost, rozšíříme znalosti gramatiky, pročteme noviny, zazpíváme lehčí písničky a napíšeme přátelům krátký dopis nebo e-mail. Nepřekvapí vás už ani telefonát s cizím státním příslušníkem. Po ukončení budete schopni absolvovat mezinárodní zkoušku KET.

Středně pokročilí

Zasmějete se nad překladem věty ” Mistr světa v tancích na ledě” – “World champion in tanks on ice”? Nebo “Veškerý vodík se asimiloval v roztoku” – “All the hydrogen probably made love in the solution”? Pak byste mohli patřit do této skupiny. Budeme vás vystavovat běžným situacím stejně jako si s námi vyměníte názory

Přečtete si běžný novinový článek, vyřídíte telefonát s rodilým mluvčím, pošlete ho třeba … za vaším technikem nebo manažerem a pak pro něho zpracujete oficiální nabídkový dopis. Budete umět používat 2300-2500 slovíček a můžete se přihlásit k mezinárodní zkoušce PET.

Pokročilí – metodika výuky

Máte odpověď na větu “This is none of your business, babe”? Přeložíte suverénně “Out of sight, out of mind”? Zřejmě bychom vás mohli považovat za pokročilého studenta. S vámi budeme zdokonalovat vše, co již znáte, doplníme mezerky v gramatice a pěkně si s daným jazykem pohrajeme. Přečteme si noviny, knížky, poslechneme rádio, podíváme se na příjemnou komedii, zazpíváme si, pobavíme se nad nejnovějšími vtipy. Rodilý mluvčí vás proškolí v telefonování, v psaní oficiálních dopisů, v reakci na různé situace.

Studium lze zakončit zkouškami FCE, ti nejpilnější CAE

Příprava k maturitě – AJ, NJ

Máte obavy ze zkoušky z dospělosti? Myslíte, že už je na čase překvapit vašeho třídního učitele svými znalostmi a připraveností? Zkuste absolvovat tyto speciální kurzy. Oprášíme zapomenuté znalosti, projedeme gramatiku, procvičíme daná témata. Mnohokrát si zkusíte maturitu nanečisto a ta prává pro vás nakonec bude hračkou.

Příprava na mezinárodní zkoušky

Plánujete studovat nebo pracovat v zahraničí? Zkuste se připravit k mezinárodně uznávaným zkouškám a získat tak oficiální certifikát. Ve speciálně připravených kurzech s vámi procvičíme požadovaná témata, gramatiku, poslech, psaní dopisů, úvah, odpovědí. V konečné fázi přípravy absolvujete zkušební testy i s jejich triky a úskalími.

Konverzace

Potřebujete už jen udržovat kontakt s daným jazykem a pouze dopilovávat své nabyté znalosti? Budeme s vámi konverzovat na jakákoliv témata, zabrousíme do obchodní problematiky, poradíme, na co se zaměřit a co zlepšit. Budeme trénovat rozdíly ve formální a neformální mluvě, překládat, tlumočit, rozšiřovat a upevňovat slovní zásobu. Poslech televize či rádia, jednání s rodilými mluvčími ani psaní obchodních dopisů vám nebude činit problémy.

Obchodní konverzace

Jste ředitel, manažerka, obchodník, doktorka, asistent nebo sekretářka? Potřebujete vést obchodní jednání, podepisovat smlouvy a uzavírat kontrakty nebo se jen zkrátka obohatit o nové informace z obchodního světa? Zkuste s námi absolvovat intenzivní kurzy obchodní angličtiny, němčiny a ruštiny.

Prohloubíme vaše znalosti o obchodní termíny, probereme právnické a technické obraty, zafixujete si formální fráze, idiomy, a dalí výrazy.

Intenzívní kurzy výuky jazyků

Potřebujete rychle nabýt nové znalosti, upevnit nebo oprášit již dávno naučené? Využijte intenzivní kurzy různých pokročilostí. A můžete si vybrat – buď doma v Česku nebo spojte příjemné s užitečným a pojeďte s námi objevovat krásy jazyka do úžasných exotických míst světa.

Vybrali jsme pro vás skutečné ráje, kde si nejen odpočinete, zasportujete, ale osobně procvičíte s novými přáteli právě nabyté znalosti cizího jazyka. Nové, odvážné a účinné!

Individuální výuka angličtiny

Máte jasnou představu o tom, co v daném jazyce potřebujete nebo co se chcete naučit, které dny v týdnu můžete věnovat sebevzdělávání a máte rádi pohodlí? Pak využijte výhod individuálního studia. Lektor/ka vám vyjde vstříc jak v termínech, harmonogramu, místě, tak i ve vámi požadovaných tématech, učebnicích, metodice.

Byť třeba v pohodlí domova – v těchto hodinách si vaše hlava rozhodně neodpočine. Naopak budete nabití mnoha novými informacemi, slovíčky a frázemi.

Firemní výuka jazyků

Je důležité, abyste vy nebo vaši zaměstnanci komunikovali v cizím jazyce? Jsou nebo mají být vašimi zákazníky Němci, Rusové, Angličané, Španělé, Arabové, Italové, Američani, Japonci, Francouzi, …? Vyřizujte tedy s přehledem telefonáty, obchodní korespondenci, veďte jednání a uzavírejte smlouvy na patřičné úrovni.

Předáme vám a vašim zaměstnancům získané zkušenosti, naučíme vás používané slovní obraty, odborné termíny, formální jazyk. Lektoři jsou připraveni docházet ve vámi určených termínech přímo do vaší firmy, vést několik skupin různých stupňů pokročilosti, zaměřit se přímo na vaše požadavky – témata, úroveň, počet osob, cíle.

Naznačte nám vaši představu a my ji “zhmotníme”.

Pro nás samozřejmost…

  • test jazykových schopností
  • testování v průběhu celého studia
  • konzultace s lektory