Jazyková škola AMIGAS patří mezi největší jazykové školy v Brně. Učíme kvalitně, zábavně a s nadšením už 18 let. Pokud hledáte intenzivní a efektivní jazykové kurzy pro dospělé i děti nebo jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny, pak jste na správném místě.

Každý rok otevíráme až 12 úrovní kurzů angličtiny speciální Callanovou metodou, desítky kurzů španělštiny, italštiny a 6-9 úrovní pomaturitních kurzů angličtiny (od úrovně A0 – C1). Naši studenti mohou získat status studenta a 3 různé certifikáty.

Výuka jazyků pomocí speciální Callanovy metody

Chcete se naučit nový cizí jazyk nebo o dost vylepšit své dosavadní znalosti? My Vám rádi pomůžeme. Vybírat můžete z těchto jazyků: angličtina, španělština, italština a také francouzština, němčina a ruština.

Jako jediní v Brně vyučujeme jazykové kurzy angličtiny a španělštiny unikátní světovou konverzační Callanovou metodou. Díky ní jsou naše hodiny jiné. Intenzivní a účinné. Na naší škole se lze naučit až 4x rychleji!

Ještě jeden rok studentem

Jsme také zařazeni do seznamu vzdělávacích institucí poskytující jednoleté kurzy s denní výukou dle zákona 117/1995 Sb. a vyhlášky 19/2014. Maturanti tak mají v našem pomaturitním studiu zaručen status studenta.

Chcete vědět více? Stáhněte si náš e-book zdarma.

Právě probíhá zápis do všech obecných i pomaturitních jazykových kurzů!

jazyková škola Amigas, Brno, pomaturitní studium, jazykové kurzyNáš skvělý a sympatický tým tvoří zkušení pečlivě vybíraní a neustále školení lektoři a lektorky angličtiny, španělštiny, italštiny, francouzštiny a němčiny.

Zároveň také nadšení cestovatelé, kteří navštívili mnoho desítek zemí na celém světě.

Mají obrovskou a nenahraditelnou zkušenost s komunikací mezi lidmi různých národů. Umí své znalosti s nadšením předávat ostatním v jazykových kurzech, v pomaturitním studiu i při individuálních a firemních výukách.

Nudit se v našich kurzech určitě nebudete.

V jazykové škole AMIGAS Vás skutečně naučíme

Víme, jak se dorozumět anglicky s domorodci v Indonésii, v Africe nebo na tichomořských ostrovech. Stejně tak jako s obchodníky v Austrálii, manažery v Americe či s úředníky na ministerstvu v Sultanátu Omán.

Poradíme Vám, jak bez zábran komunikovat s japonským turistou o jeho novém fotoaparátu nebo se zahalenou beduínkou o její velbloudí farmě.

Díky našim jazykovým kurzům si budete schopni popovídat s vnukem lovce lebek o jeho úspěšném dědečkovi, ale také se ucházet o práci u španělské královny, v Bílém domě či v ruském Kremlu.

Proniknete s námi nejen do gramatiky, systému fungování daného jazyka, ale budete umět používat formální i neformální fráze. Aktuálně můžete reagovat na nezvyklé situace a poznávat mentalitu a zvyky místních. Kvalitní jazyková škola Brno, to je AMIGAS.

Mezinárodní jazykové zkoušky angličtiny a španělštiny s námi zvládnete

Mock testy k mezinarodnim zkouskam Cambridge English

V dopoledním pomaturitním studiu i v obecných odpoledních kurzech Vás připravíme na bezproblémové složení britských mezinárodních zkoušek Cambridge English: Key (KET), Preliminary (PET) a First (FCE).

Jsme jedni z mála v Brně, kteří nabízí přípravu ke španělským mezinárodním zkouškám B2 (DELE Intermedio) a C2 (DELE Superior).

Německý Zertifikat Deutsch Mittelstufe, Oberstufe, francouzský DELF a DALF a italský CILS nejsou výjimkou.

Kurzy angličtiny a španělštiny, pomaturitní kurzy pro začátečníky,
mírně pokročilé i pokročilé v jazykové škole Amigas, Brno