Speciální přípravné jazykové kurzy

Mezinárodní zkoušky

Cambridge English (FCE)

Jazyková příprava k mezinárodním zkouškám

Mezinárodní zkoušky Cambridge English

Pokud se chystáte nebo zvažujete absolvování mezinárodních zkoušek Cambridge English First (FCE), ale chtěli byste si být jistí svým úspěchem, absolvujte náš speciální přípravný kurz.

Cambridge English: First (FCE)

Jedná se o cílený tréning, kde se dozvíte rady, jak s přehledem zvládnout nástrahy a záludnosti, které na Vás mohou v testech čekat. Nebo jak se vypořádat se situací, kdy ne všemu porozumíte. S naším zkušeným lektorem proberete gramatické chytáky, rozeberete texty a rozmluvíte se.

Výuka probíhá 1x 90 min týdně pod vedením zkušeného rodilého mluvčího.

Pro zjištění Vaší momentální pokročilosti, vyplňte náš rozřazovací test:

on-line test angličtiny

Jazykové kurzy FCE na sebe ve většině automaticky navazují z I. semestru i ve II. semestru. V případě volných míst, lze do kurzu přistoupit kdykoliv v průběhu roku.

PŘIHLÁŠKA

  Angličtina - termíny a ceny kurzů na I.semestr 2018/19 (od 8.10.2018 - 31.1.2019) Pro rezervaci označte zvolený kurz a níže vyplňte povinné údaje přihlášky. Příprava k FCE (extra training) FCE (B2) ..... pondělí ...... 90 minut ..... 16:45 - 18:15 ....... 3.590,- Kč ........ 4 místaFCE (B2) ..... středa ........ 90 minut ..... 16:45 - 18:15 ....... 3.590,- Kč ........ 3 místa Prázdniny (I.semestr od 8.10. - 31.1.2019): 17.12.2018 - 3.1.2019 Prázdniny (II.semestr od 18.2. - 27.5.2019): 19.-22.4. (velikonoční), 1.5. (státní svátek), 8.5. (státní svátek) Mám zájem o objednání/zakoupení učebnice v ceně 390 Kč Již jsem byl/a student/ka JŠ Amigas v hotovostibankovním převodemvoucheremVIP karta Amigas (hotovost nebo bank. převod)
  Vybrali jste platbu v hotovosti...
  Vybrali jste platbu převodem...
  Vybrali jste platbu voucherem...
  Vybrali jste platbu s VIP kartou AMIGAS...

  Čtěte více zde o GDPR  Výňatek z podmínek studia – jazykové kurzy angličtiny:

  Student je závazně přihlášen až po zaplacení nevratné zálohy ve výši 500,- Kč nebo celé částky za konkrétní kurz. Do té doby mají přednost dříve platící studenti. U platby bankovním převodem se dnem zaplacení rozumí datum připsání kurzovného na účet. U platby voucherem den obdržení čísla zakoupeného voucheru.

  Celé kurzovné je splatné do 5 dnů od přihlášení, u letních kurzů nejpozději 7 dní před začátkem konkrétního kurzu, u semestrálních kurzů pak nejpozději do 21.9. (na I.semestr) do 17.1. (na II.semestr). U úhrady ve stejný den mají přednost studenti, kteří si kurz objednali dříve. Je-li v průběhu školního roku u některého kurzu stále uvedeno volné místo, lze při splnění dané úrovně do kurzu přistoupit kdykoliv.

  Podmínky pro stornování kurzu a vrácení kurzovného jsou následující:
  Letní kurzy:

  a) Stornování kurzu do zahájení kurzu – storno poplatek: 50% z kurzovného.
  b) Stornování kurzu po zahájení výuky – storno poplatek: plná výše kurzovného.

  Semestrální kurzy:

  a) Stornování kurzu do 19.9. (I.semestr), do 23.1. (II.semestr) – storno poplatek: 50% z kurzovného.

  b) Stornování kurzu od 19.9. do 2.10. (I.semestr), od 23.1. do 30.1. (II.semestr) – storno poplatek: 70% z kurzovného.

  c) Stornování kurzu po zahájení výuky – storno poplatek: plná výše kurzovného.

  Student má vždy právo za sebe vyslat náhradníka. Za neúčast studenta na výuce neposkytuje JŠ Amigas žádnou finanční ani jinou kompenzaci. Z vážných důvodů lze ojediněle domluvit přestup do podobného kurzu, je-li volné místo.

  JŠ Amigas si vyhrazuje právo na změnu v kurzech a zároveň si vyhrazuje právo na zrušení kurzu, případně jeho části. Dojde-li ke změně v kurzu nebo k jeho zrušení, bude student neprodleně informován a bude mu následně nabídnuta jiná možná varianta. V případě zrušení kurzu jazykovou školou jsou zálohy a veškeré platby vráceny studentům (max. lhůta 30 dní).

  Jazykové kurzy angličtiny se konají na adrese: Moravské nám. 4 (u kina Scala).