Jazykové kurzy italštiny

Brno – školní rok 2023/24

Výuka italského jazyka

Jazykové kurzy italštiny v jazykové škole Amigas, Brno, Praha

Jazykové kurzy italštiny na naší jazykové škole vyučujeme klasickou metodou zaměřenou především na konverzaci a akivní používání jazyka. Hodiny jsou zábavné a plné nových slovíček a frází, které si zapamatujete přímo na hodinách.

Výuka italštiny probíhá jednou týdně od října do ledna a od února do května (každý semestr obsahuje vždy 14 týdnů výuky). V kurzech italštiny používáme jak titul Učebnice současné italštiny, tak vlastní speciálně vytvořené materiály. Vše lze zakoupit přímo u nás v kanceláři.

Jana napsal(a) recenzi na AMIGAS jazyková škola Hvězdičky (5)

“V jazykové škole Amigas jsem absolvovala již několik semestrů italštiny a vyzkoušela několik lektorek a vždycky jsem byla maximálně spokojená. V hodinách jsme si užili dostatek konverzace a zábavy a probrali spoustu zajímavé látky. Jsem ráda, že jsem se rozmluvila a pokaždé získala mnoho nových slovíček a větných spojení. Kurzy italštiny v Amigas vřele doporučuji. Lektorky jsou skvělé, umí naučit a ještě více nadchnout pro tento krásný jazyk. Udržovat si znalsoti v aktivní formě není jednoduché, ale tady to opravdu umí.”

Termíny a ceny kurzů na I. semestr 2023/24

Jazykové kurzy italštiny Brno

(9.10.2023 – 1.2.2024)

Jazykové kurzy italštiny na sebe ve většině automaticky navazují z I. semestru i ve II. semestru. V případě volných míst, lze do kurzu přistoupit kdykoliv v průběhu roku.

Přihláška do kurzu italštiny

  Výuka italštiny Brno Pro rezervaci označte zvolený kurz a níže vyplňte povinné údaje přihlášky. Úplní začátečníci IJ10 ... pondělí ... 14x90 minut ... 15:00 - 16:30 ... 4.590 KčIJ11 ... středa .... 14x90 minut ... 17:00 - 18:30 ... 4.590 KčIJ12 ... čtvrtek ... 14x90 minut ... 17:00 - 18:30 ... 4.590 Kč

  Mírně pokročilí I. IJ30 ... pondělí .... 14x90 minut ... 17:00 - 18:30 ... 3.990 Kč Máte zájem o učebnici? Již jsem byl/a “student/ka JŠ Amigas v hotovostibankovním převodemvoucheremVIP karta Amigas (hotovost nebo bank. převod)

  Vybrali jste platbu v hotovosti...
  Vybrali jste platbu převodem...
  Vybrali jste platbu voucherem...
  Vybrali jste platbu s VIP kartou AMIGAS...

  Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (GDPR)  Výňatek z podmínek studia – jazykové kurzy italštiny:

  Student je závazně přihlášen až po zaplacení nevratné zálohy ve výši 500,- Kč nebo celé částky za konkrétní kurz. Do té doby mají přednost dříve platící studenti. U platby bankovním převodem se dnem zaplacení rozumí datum připsání kurzovného na účet. U platby voucherem den obdržení čísla zakoupeného voucheru.

  Celé kurzovné je splatné do 5 dnů od přihlášení, u letních kurzů nejpozději 7 dní před začátkem konkrétního kurzu, u semestrálních kurzů pak nejpozději do 21.9. (na I.semestr) do 17.1. (na II.semestr).

  U úhrady ve stejný den mají přednost studenti, kteří si kurz objednali dříve. Je-li v průběhu školního roku u některého kurzu stále uvedeno volné místo, lze při splnění dané úrovně do kurzu přistoupit kdykoliv.

  Podmínky pro stornování kurzu a vrácení kurzovného jsou následující:

  Letní kurzy:

  1. Stornování kurzu do zahájení kurzu – storno poplatek: 50% z kurzovného
  2. Stornování kurzu po zahájení výuky – storno poplatek: plná výše kurzovného

  Semestrální kurzy:

  1. Stornování kurzu do 19.9. (I.semestr), do 23.1. (II.semestr) – storno poplatek: 50% z kurzovného
  2. Stornování kurzu od 19.9. do dne zahájení kurzu (I.semestr), od 23.1. do dne zahájení (II.semestr) – storno poplatek: 70% z kurzovného
  3. Stornování kurzu po zahájení výuky – storno poplatek: plná výše kurzovného

  Student má vždy právo za sebe vyslat náhradníka. Za neúčast studenta na výuce neposkytuje JŠ Amigas žádnou finanční ani jinou kompenzaci. Z vážných důvodů lze ojediněle domluvit přestup do podobného kurzu, je-li volné místo.

  JŠ Amigas si vyhrazuje právo na změnu v kurzech před i po zahájení výuky (jedná se např. o změnu začátku i konce kurzu, změnu stanovené úrovně dle zjištěné úrovně konkrétní skupiny, změnu lektora v průběhu kurzu atp.), dále na změnu lektora v jakýchkoliv navazujících kurzech a zároveň si vyhrazuje právo na zrušení kurzu, případně jeho části. Dojde-li ke změně v kurzu (vyjma změny lektora před zahájením kurzu) nebo k jeho zrušení, bude student neprodleně informován a bude mu následně nabídnuta jiná možná varianta. V případě zrušení kurzu jazykovou školou jsou zálohy a veškeré platby vráceny studentům (max. lhůta 30 dní).

  Kurzy italštiny se konají na adrese: Moravské nám. 4 (u kina Scala).