Výuka a jazykové kurzy Praha

angličtina, španělština a čeština pro cizince (až 4x rychleji)

Jazyková škola AMIGAS patří mezi největší jazykové školy v České republice. Učíme kvalitně, zábavně, s nadšením a jinak již 18 let. Pokud hledáte intenzivní a efektivní jazykové kurzy pro dospělé nebo potřebujete zajistit kvalitní on-line výuku, pak jste na správném místě.

Každý rok otvíráme desítky kurzů angličtiny a španělštiny v různých úrovních.  Pro výuku používáme  speciální světovou konverzační Callanovu metodu. Na míru připravujeme a odučíme stovky on-line výuk anglického, španělského a českého jazyka. Připravujeme k českým státnicím i k mezinárodním zkouškám.

 

Výuka a jazykové kurzy pomocí speciální Callanovy metody

Chcete se naučit cizí jazyk nebo o mnoho vylepšit své dosavadní znalosti? Rádi vám pomůžeme a ukážeme rychlejší cestu. Máme pro vás unikátní metodu na studium jazyků – Callanovu metodu. Díky ní jsou naše lekce jiné. Intenzivní a účinné. Na naší škole se můžete rozmluvit a udělat pokroky až 4x rychleji! Vybírat můžete z těchto jazyků: angličtina, španělština nebo čeština pro cizince.

Náš lektoři v jazykové škole Amigas Prahaskvělý a sympatický tým tvoří zkušení pečlivě vybíraní a neustále školení lektoři.

Zároveň také nadšení cestovatelé, kteří navštívili mnoho desítek zemí na celém světě.

Mají obrovskou a nenahraditelnou zkušenost s komunikací mezi lidmi různých národů. Umí své znalosti s nadšením předávat ostatním v jazykových kurzech,  i při individuálních a firemních výukách. Samozřejmostí je možnost on-line výuky.

V jazykové škole AMIGAS Vás skutečně naučíme.

Mezinárodní jazykové zkoušky angličtiny a španělštiny nebo státnice z češtiny s námi zvládnete.

 

Připravíme vás na bezproblémové složení britských mezinárodních zkoušek Cambridge English: Key (KET), Preliminary (PET), First (FCE) a Advanced (CAE) nebo na státní jazykovou zkoušku z českého jazyka (úroveň A1, A2, B1, B2).

 

Kurzy angličtiny a španělštiny, výuka češtiny pro cizince pro začátečníky i
mírně pokročilé v jazykové škole Amigas, Praha