Jednoleté pomaturitní studium angličtiny – poslední místa!

Nejlépe strávený bezstarostný, ale smysluplný, rok po maturitě

Žádný stres ze známkování jako na střední, velký posun v angličtině, mezinárodní certifikát Cambridge, skvělá parta lidí a zábava při učení s profesionálními lektory a navíc spousta času na odpolední neJednoleté pomaturitní studium angličtiny - poslední místabo večerní brigádu – tak to je jednoleté pomaturitní studium angličtiny v jazykové škole Amigas, Brno.

Pokud se nehlásíte na vysokou, nechcete na úřad práce ani cestovat do zahraničí a pouze si užívat celý rok příjemného studentského života plný angličtiny, legrace a výhod ze statusu studenta, pak neváhejte a přihlaste se co nejdříve, protože volných míst rychle ubývá.

Studovat můžete angličtinu, ale dokonce zároveň i španělštinu. Jestli se ostýcháte mluvit anglicky, u nás Vás rozmluvíme nejen v hodinách s českými a rodilými mluvčími, ale i pomocí speciální světové konverzační Callanovy metody, kterou v celé České republice najdete pouze u nás.

Zároveň budete mít možnost se připravit na britské mezinárodní zkoušky Cambridge různých úrovní.

Následně studovat VŠ nebo na zahraničních univerzitách, pracovat na zajímavých postech v domácích nebo mezinárodních firmách.

Zazálohovat místo si už nyní mohou i ti, kteří nesložili část maturity a čekají na září nebo kteří čekají na odvolací řízení z VŠ.

Jednoleté pomaturitní studium angličtiny v jazykové škole Amigas v Brně může být Vaše nejvhodnější a nejvýhodnější volba.