Výuka angličtiny v Brně

Zjistili jste, že umět anglicky je zkrátka opravdu nutnost a nejedná se jen o prázdnou frázi?

Angličtina skutečně “hýbe světem” a kdo ji alespoň trochu neumí, je připraven o mnohé. Ať už se jedná o lepší pracovní pozici nebo možnost získat více informací třeba i ze zahraničních zdrojů nebo si s lehkostí cestovat po světě a získávat nové zkušenosti, přátele, …

Výuka angličtiny efektivně

Jak se ale naučit anglicky co nejrychleji a co nejlépe? Existuje mnoho různých rad, triků, návodů a výukových metod. Pokud chcete ušetřit čas a námahu s hledáním nejlepšího způsobu výuky právě pro Vás, přijďte k nám na Moravské náměstí 4, do jazykové školy AMIGAS.

Jako jediní v celé České republice Vám můžeme nabídnout nejen výuku angličtiny speciální světovou konverzační Callanovou metodou, ale také jazykové kurzy konverzace s rodilými mluvčími, cílenou přípravu na britské mezinárodní zkoušky Cambridge English různých úrovní nebo individuální výuku pouze podle Vašich přesných představ a požadavků.

Výuka angličtiny v jazykové škole Amigas

U výuky angličtiny Callanovou metodou Vám nabízíme na 60 termínů ve 12 různých pokročilostech. Své momentální znalosti lze zjistit absolvováním on-line testu.

Máte-li zálusk na konverzaci s rodilým mluvčím nebo cílenou přípravu k anglickým zkouškám Cambridge English: First (FCE), pak vybírejte z naší aktuální nabídky. Máte-li rádi soukromí a individuální přístup, pak volte individuální výuku one-on-one.

Co vše bychom potřebovali vědět pro sestavení nabídky, naleznete zde.

Zastavte se u nás kterýkoliv den od 12-17h. a určitě najdeme kurz nebo způsob výuky, který by Vám vyhovoval. Budeme se těšit.