Angličtina a Callanova metoda

Je to vlastně vůbec možné naučit se anglicky až 4x rychleji než při výuce klasickou metodou? Ano, je to možné a není to náš výmysl.

Jako jediná akreditovaná jazyková škola v celé České republice nabízíme už několik let desítky kurzů angličtiny touto speciální konverzační metodou ročně.

Studenti z Amigas

Našimi kurzy prošly již stovky studentů a studentek různých věkových kategorií a jejich pozitivní reakce nás neustále přesvědčují o tom, že je to fungující a velmi efektivní způsob výuky anglického jazyka.

A jak to vlastně funguje? Jako u výuky malých dětí. Speciálně proškolení lektoři Vás celých 100 minut udržují ve střehu neustálou aktivitou, opakováním slovíček, frází, kladou otázky, na které vyžadují odpovědi. V našich kurzech angličtiny není čas na nudu, nežádáme vyplňovat žádná cvičení nebo nacvičovat konverzaci se spolužákem “ve dvojici”.

Intenzívní forma výuky

Vyučující se studentům věnují velmi intenzivně po celou dobu výuky, opravují Vaše chyby, pomáhají Vám s odpověďmi a dají Vám vydechnout až “padla”. Slyšíte pouze správnou angličtinu, nefixujete si žádné chyby. Mnoho z nás se potřebuje naučit hlavně na hodině a to je to, o co se v našich kurzech jedná.

Pokud v případě Callanovy metody chce někdo mluvit o “zázraku”, pak ho musíme zklamat. Žádný zázračný trychtýř neslibujeme, stále je to o snaze a pevné vůli každého studenta. Jen to díky nám a této prověřené metodě jde rychleji a snáze. Získáváte seběvědomí díky poměrně rychlé bezproblémové schopnosti konverzovat, nestáváte se “věčným začátečníkem” a zbavujete se případného ostychu z mluvení.

Anglická gramatika

A co je důležitější, znát gramatické poučky a detailní rozbory například anglických časů a nevydat ani hlásku při dotazu cizince na nejbližší směnárnu nebo naopak umět angličtinu aktivně používat v reálných situacích???

Nejaktuálnější nabídku našich kurzů angličtiny Callanovou metodou zde. Pro zjištění Vaší momentální pokročilosti doporučujeme absolvovat on-line rozřazovací test.