Další ročník pomaturitního studia zahájen

Další ročník pomaturitního studia úspěšně zahájen

Jsme rádi, že letošní studenti, kteří nastoupili do Amigas na jednoleté denní pomaturitní studium 2016/17, nám ukázali zase o něco lepší vstupní znalosti angličtiny.

Mírný posun nastal nejen v gramatice ale i v konverzačních schopnostech, proto se část z nich bude připravovat na mezinárodní zkoušky Cambridge English: Preliminary (PET) a zároveň bude o 1 skupinu více na přípravu ke Cambridge English: First (FCE).

Naši lektoři jsou ze skupin nadšení a doufáme, že i všichni naši noví studenti jsou a budou spokojeni s nimi. Zároveň držíme palce všem, které stále čeká složení části maturitní zkoušky a nejsou tak logicky ještě plně naladěni na intenzivní studium cizího jazyka.

další ročník pomaturitního studia angličtiny v AmigasPro tento ročník pomaturitního studia plánujeme opět mnoho zajímavých akcí a aktivit. Chybět nebudou návštěvy zajímavých míst a památek v Brně a okolí, sportovní a zábavné akce a v neposlední řadě také velmi oblíbený vánoční večírek.

To vše za účasti především rodilých mluvčích, ale i českých lektorů. Studenti se mohou těšit nějen na výuku gramatiky a přípravu k mezinárodním zkouškám, ale také na výuku speciální Callanovou metodou.

Díky ní se studenti dokonale rozmluví a osvojí si nová anglická slovíčka a fráze, které pak využijí při běžné komunikaci. Bude to opět intenzivní, zajímavé, zábavné a poučné. Těšíme se.