Zahajování odpoledních kurzů pokračuje

Zahajování jazykových kurzů pokračuje

Zahájování jazykových kurzů začalo již ve čtvrtek 6.10. a pokračuje v tomto týdnu. Jsme rádi, že i naše letošní jazykové kurzy jsou téměř plné a to jak stávajících tak i nových zájemců o studium nejrůznějších jazyků.  

V tomto roce se naplnily různé úrovně kurzů angličtiny naší speciální Callanovou metodou a to pro úplné začátečníky, falešné začátečníky a také pro mírně a středně pokročilé.

Úspěch mají i kurzy speciální přípravy na britské mezinárodní zkoušky Cambridge English: First (FCE) se zkušeným rodilým mluvčím. Opět nás těší i otevření kurzů španělštiny a francouzštiny a to nejen pro úplné začátečníky, ale také pro několik dalších úrovní. Zároveň jsme zaznamenali o mnoho desítek procent větší zájem o kurzy italštiny.

Zájemci, kteří čekají na poslední chvíli nebo se až nyní vrací a stěhují do Brna, tak mají nejvyšší čas na přihlášení a nezmeškání prvních hodin. Jako vždy se na všechny těší tým desítek nadšených, mladých sympatických a hlavně zkušených a profesionálních lektorů, kteří budou předávat své znalosti a dovednosti s humorem a plným nasazením!