Kurzy angličtiny stále vedou

Kurzy angličtiny stále vedou žebříček nejoblíbenějších jazykových kurzů

V únoru se opět rozeběhl letní seKurzy angličtiny v jazykové škole Amigasmestr školního roku 2016/17. Jako každým rokem největší zájem byl o odpolední kurzy anglického jazyka Callanovou metodou a “training courses”.

Tedy speciální přípravné kurzy k mezinárodním zkouškám Cambridge English s rodilým mluvčím. A tři zásadní důvody, proč jsou kurzy angličtiny vždy na prvním místě v oblíbenosti?

1. Pokud chcete najít vyhovující dobře placenou práci, nesmí Vám v životopise chybět údaj o znalosti angličtiny. Ve státní sféře může postačit úroveň A2/B1, u větších společností, bank a mezinárodních organizací se vyžadují znalosti na úrovni B2/C1. Velice často se stává, že jsou tituly, diplomy i zkušenosti z oboru “nedůležité”, když se nedomluvíte právě tímto světovým jazykem. Ve výběrovém řízení zkrátka uspěje hlavně ten, kdo umí vyřídit telefonát anglicky.

2. S angličtinou se domluvíte skoro všude a skoro s každým. V dnešní době se Vám čím dál častěji může stát, že Vás osloví někdo v angličtině nebo že nepovedete jednání s Němcem v němčině, Rusem v ruštině nebo Číňanem čínsky, ale právě a jen anglicky.

3. Jde o ideální jazyk pro další studium po celém světě, pro hmotný i virtuální svět. S angličtinou máte otevřené dveře do světa nejrůznějších škol a univerzit, můžete užívat neomezeného cestování a bez problémů se zorientujete ve virtuální realitě sociálních sítí, kde je angličtina tzv. “jazykem Internetu”. 

Jazykové kurzy angličtiny.

Kurzy jsou v dnešní době naprosto samozřejmá součást života každého, kdo chce využívat nejrůznějších možností, které se v současnosti nabízí.

Znalost cizích jazyků se musí průběžně udržovat, jinak se slovíčka vytrácí a schopnost domluvit se se zhoršuje. Stačí být v kontaktu s anglicky mluvícími lidmi, ať už osobně nebo přes sociální sítě. Dobrým řešením je samozřejmě i pravidelná návštěva jazykových kurzů.