Letní kurzy angličtiny

Letní kurzy angličtiny

Opakovací kurzy nebo se zaměřením na letní témata

Letní kurzy angličtiny? Ano či ne? Máte pocit, že mezi červnem a říjnem je moc dlouhá pauza ve výuce anglického jazyka a obáváte se, že mnoho naučených věcí z Vašeho anglického kurzu přes prázdniny zapomenete? Je známo, že pokud se cizí jazyk nepoužívá, slovíčka se pomalu zapomínají a schopnost komunikovat se nenápadně ale s jistotou vytrácí. Takže právě proto každým rokem pro naše stávající i nové studenty připravujeme krátké ale intenzivní letní kurzy. A to hned 2 varianty.Letní kurzy angličtiny v jazykové škole Amigas, Brno

Intenzivní konverzační letní kurzy angličtiny se konají vždy od pondělí do čtvrtku a denně absolvujete 2×45 min. nebo 2×50 min. intenzivní výuky angličtiny. Každý kurz obsahuje celkem 8×45 min. (obecná témata) nebo 8×50 min. (Callanova metoda). Oba typy kurzů lze kombinovat a jsou vhodným doplněním jakéhokoliv dosavadního studia. Opakovací kurzy Callanovou metodou jsou ideálním doplňkem pro všechny bývalé i současné studenty  semestrálních kurzů Callanovou metodou nebo pomaturitního studia.

kurzu obecné angličtiny si procvičíte hlavně konverzaci dle své jazykové úrovně, prohloubíte slovní zásobu a naučíte se nové fráze potřebné při běžné komunikaci. Témata jako jsou např. zájmy, podávání informací o sobě, cestování nebo běžné chyby, kterých se mnozí z nás dopouštíme.

V opakovacích kurzech Callanovy metody si upevníte vše, co jste se již na naší škole naučili a připomenete si látku, kterou se učili v předešlých měsících. Výhodou v těchto kurzech určených především pro naše absolventy je možnost doplnění případných mezer,  oprášení si znalostí a příprava na další kurz vyšší úrovně. 

Letní kurzy jsou vždy doplněním znalostí a nelze očekávat, že se během nich posunete o celou jednu další pokročilost výše. Jde v nich hlavně o kontakt s jazykem a o obohacení své slovní zásoby o další nová slovíčka a fráze.

A pokud byste rádi využili nějakou tu slevu, pak navštivte naše FB stránky a přidejte se k nám.