Pomaturitní studium – na nudu v Brně není čas

Nuda v Brně? Na to u nás není čas.

Nuda v Brně kdysi bývala, ale ty doby jsou dávno pryč. A netýká se to jen nočního života, kultury, ale i studia. Tedy studia v naší jazykové škole Amigas. Při našem pomaturitním studiu zažijí studenti po celý školní rok tolik zábavy, že na ní vzpomínají ještě další roky.

A pozor, zábava v kurzech není na úkor studia samotného, jak by si mohl někdo myslet! Studujeme poctivě a máme přísné lektory a lektorky, kteří jen tak něco neodpustí 🙂

Připravili jsme již hodně desítek studentů na mezinárodní zkoušky a mnoho našich absolventů studuje angličtinu na vysokých školách u nás i v zahraničí.

Nuda v Brně? Na to u nás není čas. Pomaturitní studium angličtiny.

Pomaturitní studium angličtiny nebo španělštiny

Naší specialitou jsou nejen pečlivě vybíraní sympatiční, zábavní a zkušení vyučující, ale i pravidelné venkovní aktivity mimo učebny.

Protože víme, že u studia je důležitá motivace, vzbuzení zájmu a zábavné pojetí, organizujeme takovéto akce pro studenty pomaturitních kurzů každý měsíc. Studující při nich provází především rodilí mluvčí, aby se “opravdu muselo mluvit anglicky”.

Všichni jsou tak nuceni si komunikaci v angličtině procvičit právě v reálných situacích a česky se při tom opravdu nedomluví.

(Úspěch našeho systému studia a přístupu dokazují i výsledky letošních mezinárodních zkoušek, kdy velká většina žáků měla nadstandardně vysoké bodové skóre v mluvené části Speaking.)

Ve školním roce 2016/17 navštívily naše pomaturitní skupiny opět několik muzeí, galerií, brněnské podzemí, brněnskou přehradu, brněnské Zoo, vilu Tugenhat za doprovodu a důkladného výkladu od našeho exkluzivního průvodce Adama, filmový festival One World, vinné sklepy a Svatý kopeček v Mikulově, Pálavu, Moravský kras, Valtický zámek nebo Bratislavu.

Nezapomnělo se samozřejmě ani na oblíbené aktivity jako je bowlingový zápas, Laser Game, vánoční trhy včetně vánoční párty a závěrečné červnové adrenalinové sjíždění řeky Lužnice opět s rodilým mluvčím – vášnivým rybářem!Nuda v Brně? Pomaturitní studium angličtiny. Sjíždění Lužnice.

Tak už jste rozhodnuti, do které jazykové školy půjdete studovat?

Těšíme se na Vás!