Pomaturitní studium 2016/17

Pomaturitní kurz ve školním roce 2016/2017 se statusem studenta

Výhody/nevýhody pomaturitního studia

Chcete mít otevřená “zadní vrátka” a možnost nadále studovat se statusem studenta? I když byste na jaře nesložili část maturitní zkoušky nebo Vás nepřijali na vysokou školu?

Zarezervujte si u nás své místo v pomaturitním studiu. Zaplatíte sice zálohu, ale není co ztratit.

Platba za kurz

Zaplacené finance Vám budou vráceny jak v případě nesložení maturity v náhradním termínu tak při následném přijetí na VŠ.

Vy hlavně budete mít jistotu, že budete mít možnost využívat výhody plynoucí ze statusu studenta (hrazení zdravotního a sociálního pojištění státem, slevy na dopravném a apod.) po celý další školní rok, i když nevyjdou prvotní plány.

Jedinou věcí, kterou si musí každý student hlídat, je fakt, že docházka do tohoto denního kurzu je povinná a spadá stejně jako studium na střední škole pod zákony MŠMT.

To znamená, že při více než 25% zameškaných hodinách můžete být z pomaturitního kurzu vyloučeni a tím nárok na status studenta ztratit.

Do školy se chodit musí

Zároveň byste neobdrželi oficiální Osvědčení z kurzu platném v celé České republice. Jde ale o skutečné velké množství hodin (kolem 200 vyučovacích hodin) a to se jen tak zameškat nedá.pomaturitní kurz v jazykové škole Amigas, Brno

Takže jste-li zájemce o jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny a španělštiny, chcete-li si výrazně zlepšit své jazykové znalosti a dovednosti a získat tak v budoucnu lepší práci nebo možnost bez jazykové bariéra vycestovat do zahraničí.

Pak neztrácejte čas a pomaturitní kurz si zarezervujte co nejdříve.

Přihlášení na poslední chvíli

Ty, co se rozhodnou přihlásit na poslední chvíli, až když přijde negativní zpráva z VŠ nebo budou čekat do září, zda složí zbylou část maturity v náhradním termínu, mohou být nemile překvapeni, že bude obsazeno.

A byla by velká škoda nestudovat v jedné z největších a nejlepších pomaturitních jazykovývh škol, která je jako jediná v České republice akreditovaná na výuku speciální Callanovou metodou a má ve všech kurzech i rodilého mluvčího.