Pomaturitní studium 2017-2018

Pomaturitní studium 2017/18 – přijímání přihlášek na nový školní rok je opět zahájeno!

Pomaturitní studium 2017/18 v JŠ AMIGASJako každým rokem tak i letos otevíráme jednoleté denní pomaturitní studium 2017/18 pro jazyky angličtina a španělština. Na nové studenty čeká rok plný nových znalostí, informací, zkušeností i zážitků. Studium na naší škole není jen o biflování a sezení nad učebnicí, ale o zábavné interaktivní výuce v učebnách i mimo ně.

Každý měsíc je naplánována venkovní aktivita, ať už v podobě výletů, návštěvy kin, divadel a muzeí, ale i speciálně organizovaný vánoční večírek, bowlingový zápas, návštěva filmového festivalu aj. Takže i když se někdy studium gramatiky a příprava na mezinárodní zkoušky zdají být zdlouhavé a ne vždy zrovna záživné, další jiné aktivity a interaktivní přístup tuto “nutnost” zpříjemní. 

O spokojenost našich studentů se stará tým zkušených zaměstanců a profesionálních lektorů a lektorek, kteří svoji práci dělají s láskou a nadšením. Lektorský tým je sestaven z českých vyučujících i z rodilých mluvčích z různých koutů světa, což vytváří nejen skvělou mezinárodní atmosféru, ale rozšiřuje obzory při vnímání rozdílné kultury, zvyků a mentality.

Pro každý kurz je naplánována výuka konverzace s rodilým mluvčím, příprava na mezinárodní zkoušky Cambridge English a také výuka speciální Callanovou metodou, kdy je naše škola jedinou oficiálně akreditovanou jazykovou školou v celé České republice.

Po absolvování ročního pomaturitního studia získáte jak Osvědčení o absolvování kurzu platné v celé ČR, tak certifikát Callanovy metody a v případě, že se přihlásíte navíc k mezinárodním zkouškám Cambridge English (úrovně A2-C1, tj. PET, FCE a CAE), obdržíte ještě i mezinárodně uznávaný certifikát.

Termíny, ceny a on-line přihlášku nalezenete na našich webových stránkách.

Pomaturitní studium je pro letošní maturanty opět studium se statusem studenta a lze se do něo přihlašovat od této chvíle až do zaplnění kapacity. Pokud se přihlásíte včas, máte možnost využít nemalých nabízených slev, proto s nečekejte na poslední chvíli.

V případě, že byste nesložili část maturitní zkoušky, nic se neděje, do pomaturitního kurzu nastoupíte jako ostatní a v případě, že nebudete úspěšní ani na druhý pokus, vracíme finance zpět.

Těšíme se na Vás!