Rozloučení, konec školního roku a nový začátek

Rozloučení, konec školního roku a nový začátek

Saying “goodbye”

Rozloučení – před měsícem jsme se rozloučili s našimi studenty, kteří u nás studovali ve školním roce 2016/17. Jako vždy v některých kurzech nastaly velice dojemné situace a studenti nás opět překvapili svoji kreativitou a smyslem pro humor.

Jako poděkování vyučujícím samozřejmě nechyběly květiny, čokolády, vína různých značek, ale i vlastnoručně vytvořené dárky. 

Studenti jazykové školy Amigas.Speciální situace nastávají především v pomaturitním studiu angličtiny nebo španělštiny, kdy se studenti a lektoři potkávají denodenně po celých 10 měsíců a vytvoří se mezi nimi speciální vztahy a vazby. Lektoři se logicky nezajímají a nevěnují pouze výuce, ale prožívají se studenty také jejich radosti a starosti.

Po celý rok jim všichni společně připravujeme různé venkovní výukové aktivity, při kterých komunikují anglicky, vzájemně se poznávají, ale i motivují. To, že ani studenti neberou školu, lektory a studium pouze povrchně, ale zajímají se o své okolí, ukazuje krásný dárek/gesto (viz foto), který obdržela lektorka Žaneta, vášnivá milovnice příběhů o Harry Potterovi.

Nejen na ni, na skupinu Dubaj, ale i na všechny ostatní sympatické skupiny 2016/17 budeme opět vzpomínat velice rádi!

Rozloučení, konec školního roku a nový začátek - pomaturitní studium

Rozloučení, konec školního roku, to vše je za námi a nyní už jsou vypsány termíny pro nové jazykové kurzy. Jsou to kurzy angličtiny, španělštiny, italštiny a francouzštiny – v odpoledních hodinách jsou určeny pro širokou veřejnost, v dopoledních hodinách je znovu zájem o pomaturitní studium (angličtina a španělština nejen pro maturanty).

Velkou novinkou jsou letos odpolední kurzy španělštiny pro začátečníky, které budeme poprvé vyučovat také naší speciální Callanovou metodou.

Mnoho zájemců se tak bude moci naučit nejen angličtinu, ale konečně i španělštinou mnohem rychleji, než klasickými způsoby. A to je specialita, kterou Vám jinde nenabídnou.

Přejeme všem krásné léto a co nejvíce příležitostí k procvičování znalostí jazyků.